lékaři a léčebné lázně

Pretvorením koncepcie plného kúpeľného servisu, Oxygenic ponúka kyslíkovú terapiu ako dokonalý doplnok vašich kúpeľov. Hostí kúpeľov očakávajú, že budú rozmazlování a Oxygenic Oxybary pridajú neoceniteľnú hodnotu celkovému lázeňskému zážitku.
spa-2
Kyslík upokojuje myseľ a stabilizuje nervový systém, je zodpovedný za zdravie a údržbu každučké bunky v ľudskom tele, vrátane buniek kožných. Aby kože správne fungovala, musí byť dostatočne zásobovaný kyslíkom. Kyslík môže stimulovať krvný obeh, čo dovolí kožným bunkám, aby fungovali efektívnejšie, prijímali viac živín a dosiahli svoje vlastné rovnováhy. "Zdravie za pomoci kyslíka" je jedna z najnovších a najviac vzrušujúcich oblastí kôry kože.

Vďaka reportážím médií si zákazníci rýchlo začínajú uvedomovať výhody čistého kyslíka. Čím ďalej viac kúpeľov v celej krajine uspokojuje potreby svojich klientov tým, že pridáva na zoznam kyslík a zisťuje, ako im to pomáha zvyšovať výnosy a navyše ešte vyčnievať nad ostatnými kúpeľmi v okolí.

Oxygenic Oxygen Spa systémť ponúka vašim kúpeľom dve jedinečné kyslíkové služby; aplikácia kyslíka pre externú starostlivosť o kožu a inhalácie čistého kyslíka kombinovaná s populárnou aromoterapie. Viacúčelový Oxygenic Oxygen Spa System ™ môže byť použitý v spojení s našou kompletnou radou okysličených výrobkov pre vyššiu úroveň kúpeľného zážitku . Oxygenic maximalizuje všestrannosť našich výrobkov, takže vy môžete maximalizovať svoj zisk.

Oxygenic Oxygen Spa systémť (Oxygenic kyslíkovy kúpeľný systém) kyslíková inhalácia
Vaše telo vstupuje do pokojného prostredia kúpeľov ... miesto, kde zmysel dotyku môže uvoľniť myseľ a kyslík môže osviežiť dušu.
Relaxačný sedenie kyslíkovej inhalácie značne zvýši účinok iných typov kúpeľné kôry tým, že zníži stres a napätie, uvoľní chrbticu, svaly a okysličí telo, takže vyzvite svojich zákazníkov, aby už čoskoro prišli a zažili tieto hodnotné účinky sedenie s kyslíkom Oxygenic.

Pozdvihnite svoje kúpeľné hostí na úroveň, o ktoré sa im ani nesnívalo, tým, že im poskytnete zážitok Oxygenic kyslíkových sedenie v priestoroch recepcie, relaxačných alebo spoločenských priestoroch. Inhalujte prírodné aromaterapia zmiešané s čistým kyslíkom, aby sa vám vylepšila kúpeľná pedikúra alebo manikúra a nechajte stres a napätie, aby sa zmiernili, čím sa povzbudí celkový dobrý pocit. Ponúknite svojim kúpeľným hosťom vrcholný kúpeľný zážitok s relaxačnou masážou skombinované s upokojujúcim aromaterapeutickým kyslíkovým sedením, ktoré stimuluje krvný obeh a dovoľuje kožným bunkám, aby fungovali efektívnejšie.
estetika
Oxygenic Oxygen Spa systémť (Oxygenic kyslíkovy kúpeľný systém) kyslíková kúra
Kyslíkové kôry sú najnovším a najviac vzrušujúcim odborom starostlivosti o kožu. Kyslíkové kôry sú používané pre pokročilú starostlivosť proti starnutiu kože. Kyslíkové kôry aplikujú čistý kyslík, aby vyživovala a revitalizovaly každý pór. Kyslík obnovuje vlhkosť kože a stimuluje rast nových zdravých buniek a zvyšuje pružnosť kože. Oxygenic Oxygen Spa System ™ nepoužíva peroxid vodíka ani iné chemikálie často pripravené zo surovej formy produkcie kyslíka. My používame iba čistý kyslík.

Oxygenic Oxygen Spa systémť zariadenie používa prvky ako:
• Nepretržitý tok 90% -92% čistého kyslíka pri optimálnom tlaku kyslíka.
• Koncentrátor kyslíka-koncentruje okolitý vzduch bezpečne a pohodlne; žiadne nádrže, žiadne náplne, žiadne skladovanie kyslíka a žiadne riziká. Už nemusíte kyslík nikdy znova kupovať.
• Výber zo 4 rôznych aromoterapie
• Atraktivita-Kombinuje moderný elegantný dizajn, ktorý zapadne do akéhokoľvek kúpeľného prostredia
• Tichý chod-Jedinečný dizajn pre tichú prevádzku počas kúpeľné kôry
• Poháňaný štandardným prúdovým vývodom, aký sa používa v domácnostiach
• Nezávislosť - Úplne sebestačné zariadenie, ktoré má 2letou záruku
• Prenosný-Koncentrátor má 4 kolieskové základňu pre ľahkú prenosnosť, aby sa dal prevážať z miestnosti do miestnosti. Výška 28.5 "x Šírka 72cm x Hĺbka 37cm Váha 26.4 kg
• Nenáročná údržba - vysoké ziskové marže (približná kúpeľná cena za jedno kyslíkové sedenie alebo kyslíkovú kúru je len 180,-Sk)

Oxygenic Oxygen Spa System ™ Kyslíkové kôry
Všetky systémy Oxygenic Oxygen Spa System ™ pre kyslíkové kôry sa aplikujú rozprašovačom, ktorý vytvára mikroskopicky jemnú chladivú hmlu kyslíka na koži. Rozprašovač dovoľuje koncentrovanú a detailné aplikáciu, ktorá vtláča kyslík do tkanív a dáva koži zdravý lesk ihneď po jednej kôre.

Kyslíkové masáže tváre - Kyslíkové masáže tváre vtláčajú kyslík na bunkovej úrovni a tým pomáhajú zlepšiť silu kolagén a elastínových vlákien.

Kyslíková kúra Akné-Kyslík je prírodným baktericídy - zabíja baktérie. Kyslík pomáha odstrániť nečistoty a zabíja baktérie a zároveň lieči nevyváženú zapálenú kožu. Kyslík môže byť prevenciou pred budúcim rašením akné a

Oxygenic Oxygen Spa System ™ poskytuje bezpečnú, prírodné alternatívu.

Mikrodermabrázia - Podnikaj mikrodermabráziu s kyslíkovou kôrou. Táto kôra bezpečne a jemne omladí vašu kožu za pomoci mikrodermabraze s hydratáciou a silou okysličovanie.

Plastická operácia tváre - Použite kyslík pred a po operácii tváre, aby sa urýchlil liečivý proces.

Iné použitia - Kyslíková terapia sa dá kombinovať s tónovaním tváre, chemickým peelingom, pred / po laserovú povrchovou úpravou kože, následnou elektrolýzou, navoskovaním trvalé kozmetické úpravy, atď Kyslík sa tiež používa na liečenie slnečných spálenia.

Cieľom majiteľov kúpeľov bude predávať kyslíková sedenie spolu s kúpeľnými službami a propagovať kyslíkové kôry ako prirodzené rozšírenie kúpeľných zážitkov. Pridať kyslík do kúpeľného menu je ideálny spôsob, ako majitelia kúpeľov zarobia zisk navyše a oživí kúpeľné podnikania. Ponúknite svojim kúpeľným hosťom vrcholný kúpeľný zážitok s Oxygenic Youth Restoration (Oxygenic Obnova mladosti), bežná kyslíková kúra.

Oxygenic Oxygen Spa systémť balenie zahŕňa moderné zariadenia, zásoby zariadenia, aromaterapia, rozprašovač, marketingový materiál pre kúpeľné odvetvia a našu populárny rad výrobkov Oxygenic O2. Kompletný rad okysličených kúpeľných výrobkov firmy Oxygenic dopĺňa kúpeľné kôry a vytvára vyššie zisky. Oxygenic O2 Body Mist je mlžný závoj z tekutého kyslíka zmiešaný so špeciálnou aromoterapie pre vylepšenie účinku. Skúste supernáboj nazývaný Oxygenic O2 Body Lotion so zmiešanými kyslíkom pre kompletnú zvlhčenie pokožky a zažite omladzujúci silu O2 Chill ™, čistého kyslíkového spreje. Oxygenic O2 Bath Salts (soľné kúpele) a Oxygenic retail Gift Packages (maloobchodný darčekové balíky) umožní vašim klientom spoznať ten kyslíkový rozdiel a vytvorí zisk pre vaše kúpele.

Oxygenic Youth Restoration (Oxygenic Obnova Mladosť)
1. Odstraňujte nečistoty a čistite s čistiacim preparátom Cleanse, ktorý pestuje a posilňuje pokožku.
2. Hrejivý obklad-Pripravte si veľmi teplý obklad a zabaľte si tvár - určite nechajte priestor na dýchanie a netlačte látku na koži, kým nevychladne.
3. Inhalácia - Z nášho OxyAroma Delivery System (OxyAroma Dodávacího Systému) inhalujte prírodné aromaterapiu zmiešanú s čistým kyslíkom, zatiaľ čo si nechávate masírovať krk a ramená.
4. Okysličovanie - chladný, utišujúce terapeutický závan kyslíka je vháňaný hlboko do dermálna (nižšie) vrstvy vašej kože rozprašovačom. To stimuluje výrobu zdravých buniek a zvyšuje silu a pružnosť kože.
5. Navlhčenie - sa zvlhčovačom, ktorý je postupne vmasírovaní do kože.
6. Inhalácia - Relaxujte pri upokojujúcim 20minutovém aromaterapeutické kyslíkovom sedenie, aby ste si nabili energiu, oživili myseľ a omladila dušu.

Doba trvania kôry - 50-60 minút
Navrhovaný poplatok - 10-15 EUR
Približné náklady salóne za kôru (vrátane výrobkov) - 1 EUR
Rozvrh kôry - 2 kôry za mesiac po prvé 2 mesiace, potom jedna kúra po uplynutí ďalšieho mesiaca