kluby, bary a restaurace

hudebni_kluby-orangeKyslíkové bary a tanečné kluby a bary kluby patrí prirodzene k sebe. V skutočnosti kyslíkové bary vďačí z veľkej časti za svoju rastúcu popularitu svojej prítomnosti v kluboch, kde najviac priťahujú pozornosť.Kyslík je prirodzený detoxikant, takže minimalizuje účinky alkoholu. Výsledkom je, že zarábate peniaze na kyslíkovom sedenie a na doplňujúcich nápojoch, ktoré si vaši zákazníci môžu kúpiť. Vaša právnu zodpovednosť sa tým tiež znižuje, pretože vaši hostia budú menej sterilizuje jedom, až budú z vášho klubu odchádzať (veľa návštevníkov tanečné kluby a barych klubov sa práve z tohto dôvodu ku koncu noci vracia ku kyslíkovej barom).

Ak vlastníte klub alebo bar, neexistuje lepší spôsob, ako zvýšiť vaše zisky, ako zvýšiť povedomie verejnosti o vašom podniku, a to práve tým, že nainštalujete kyslíkový bar. Kyslíkové bary sú len malé investície, napriek tomu sa ľahko prevádzkujú a vytvára zisk cez 95% za každé sedenie!oxygen_bar_10

Ponúkame rozsiahly výber prenosných zariadení kyslíkových barov, dodávky kyslíkových barov a súvisiace výrobky. Naše zariadenie môže byť umiestnené na váš vlastný existujúce bar alebo vám ponúkneme kompletný rad balíkov Oxybary a zariadenia, ktoré sú vizuálne atraktívne a rovnako tak vysoko funkčné. Zariadenie Oxygenic môže byť vyrábané v škále rôznych farieb s voliteľnými jedinečnými rysy, ako časovača, úžasná meniteľná grafika , ktorá môže byť personalizovaná vaším firemným logom.

Pomáhame klubom zakladať Oxybary, takže vám môžeme poradiť na najlepšom umiestnení a pomôcť vám rozšíriť povedomie verejnosti o vašom novom kyslíkovom bare. Poskytnite všetkým svojim nočným hosťom v klube výhody Oxygenic Oxybary; budú vás za to milovať. Ak vlastníte nočný klub, dlhujete to sami sebe, aby ste si zistili ďalšie informácie o výške ziskov a priazni zákazníkov, ktoré môžete získať inštaláciou Oxygenic Oxybary!