Kozmetické salóny a spa

suncadia_resort_spa_masthead

Vďaka reportážím médií si zákazníci rýchlo začínajú uvedomovať výhody čistého kyslíka. Čím ďalej viac kúpeľov v celej krajine uspokojuje potreby svojich klientov tým, že pridáva na zoznam kyslík a zisťuje, ako im to pomáha zvyšovať výnosy a navyše ešte vyčnievať nad ostatnými salóny v okolí. Nikdy ešte neboli prvky Oxygenic Oxybary a estetické prostredie spojené tak dokonale ako v systéme Oxygenic Spa System.

Oxygenic Spa System ponúka vašim salónom dve jedinečné kyslíkové služby; aplikácia kyslíka pre externú starostlivosť o kožu a inhalácie čistého kyslíka kombinovaná s populárnou aromoterapie.


Kyslíková inhalácia
Relaxačný sedenie kyslíkovej inhalácie značne zvýši účinok iných typov kúpeľné kôry tým, že zníži stres a napätie, uvoľní chrbticu, svaly a okysličí telo, takže vyzvite svojich zákazníkov, aby už čoskoro prišli a zažili tieto hodnotné účinky sedenie s kyslíkom Oxygenic.

Pozdvihnite svoje kúpeľné hostí na úroveň, o ktoré sa im ani nesnívalo, tým, že im poskytnete zážitok Oxygenic kyslíkových sedenie v priestoroch recepcie, relaxačných alebo spoločenských priestoroch.

Kyslíková kúra
Všetky systémy Oxygenic Spa Systém pre kyslíkové kôry sa aplikujú rozprašovačom, ktorý vytvára mikroskopicky jemnú chladivú hmlu kyslíka na koži. Rozprašovač dovoľuje koncentrovanú a detailné aplikáciu, ktorá vtláča kyslík do tkanív a dáva koži zdravý lesk. Oxygenic Spa System nepoužíva peroxid vodíka ani iné chemikálie často pripravené zo surovej formy produkcie kyslíka. My používame iba čistý kyslík.

Kyslíkové masáže tváre
Kyslíkové masáže tváre vtláčajú kyslík na bunkovej úrovni a tým pomáhajú zlepšiť silu kolagén a elastínových vlákien.

Kyslíková kúra Akné
Kyslík je prírodným baktericídy - zabíja baktérie. Kyslík pomáha odstrániť nečistoty a zabíja baktérie a zároveň lieči nevyváženú zapálenú kožu. Kyslík môže byť prevenciou pred budúcim rašením akné a Oxygenic Oxygen Spa System ™ poskytuje bezpečnú, prírodné alternatívu.

Mikrodermabrázia
Podnikaj mikrodermabráziu s kyslíkovou kôrou. Táto kôra bezpečne a jemne omladí vašu kožu za pomoci mikrodermabraze s hydratáciou a silou okysličovanie.

Plastická operácia tváre
Použite kyslík pred a po operácii tváre, aby sa urýchlil liečivý proces.

Iné použitie
Kyslík sa tiež používa na liečenie slnečných spálenín