nákupní centra

Nákupné centrá sú v 21 storočí prirodzeným miestom, kde sa ľudia zhromažďujú a Oxybary sa tým pádom môžu stať skvelou oázou pre unavené kupujúci. Nainštalujte Oxygenic Oxybary a sledujte, ako k nemu bude čoskoro vychodených cesta vyčerpanými nakupujúcimi bojovníkmi. Riazanská-nakupni-centrum-01

Náš plne vybavený štýlový, moderný, stánkový bar s kyslíkom je podnikom snov pre ktorékoľvek nákupné centrum, ktoré ho pridá do zmesi svojich ponúk. Stánky poskytujú množstvo výhod, ktoré maloobchodníci milujú - zvyšujú úroveň ener
gie, čistí myseľ a uvoľňujú od stresu.

Poskytujeme obchodné riešenia na kľúč pre podnikateľov, ktorí chcú otvoriť stánok s kyslíkovým barom v nákupnom centre. Naše riešenia na kľúč zahŕňajú inovatívne marketingové materiály, elegantné zariadenia, barové zásoby, barové stoličky, jasné neónové cedule Oxybary a ďalšie - všetko, čo potrebujete, aby ste začali prevádzkovať veľmi ziskový podnik. Váš nepretržitý úspech je to najhlavnejšie, takže Oxygenic do balíka zahŕňa aj (bez nejakých dodatočných poplatkov) inštruktážne DVD a Oxygenic Oxygen Bar Gift Cards (Oxygenic barové darčekové poukážky).

Oxybary sú len malé investície, napriek tomu sa ľahko prevádzkujú a vytvára zisk cez 95% za každé sedenie!! Oxygenic zvýši váš ziskový potenciál ponukou kompletnú radu kyslíkových výrobkov, ktorá sa hodí pre maloobchody v nákupných centrách.

Nakupujúci si budú pamätať logo vašej firmy, ktoré môže byť upravené podľa vášho želania na našom zariadení, aj neuveriteľné dobrodružstvo v kyslíkovom bare, ktoré ste im poskytli.