solária

Oxygenic Oxybary kombinujú čistý kyslík s populárnymi aromaterapie pre relaxáciu, energiu a detoxikáciu, ktorú môžete zažiť v hale salóne, čakárni, opaľovacích miestnostiach a izbách so súkromnou kúrou. Kyslík prispieva k celkovému finančnému výsledku vášho salóna a tiež k blahu vašich klientov.
solarium1
Kyslík zvyšuje výskyt melanínu v koži, čo pomôže vašim zákazníkom, aby bola ich kože opálenější a pritom sa nespálili. Opaľovanie spojené s kyslíkom zvlhčí a omladí kožu, čo pomáha bojovať proti účinkom starnutia, upokojuje myseľ a je prírodným liekom na bolesti hlavy a kocovina. Kyslík tiež povzbudzuje krvný obeh a otvára póry, čo vedie k preniknutiu opálenie do väčšej hĺbky.Klienti si stále viac a viac uvedomujú dôležitosť ochrany svojej kože a prevencia proti starnutiu, takže keď pridáte na menu vášho soláriá kyslík, je to ideálny spôsob, ako zarobiť peniaze navyše a pritom oživiť vaše podnikanie.

Oxygenic Oxybary odlíši váš salón od konkurencie alebo mu skrátka obnoví konkurenčnú výhodu a navyše prinesie značné zisky! Za minimálnu investíciu sa budete môcť pozerať na to, ako vaši zákazníci stoja v rade na tento jedinečný prevratný kyslíkový systém.

Cieľom majiteľov solárií bude predať rad kyslíkových sedenie spolu s opaľovaním a podporovať kyslík ako prirodzené rozšírenie možností opaľovanie. Náš balík s na mieru vyrábaným opaľovacím zariadením ponúkne majiteľom opaľovacích salónov možnosť poskytnúť vrcholný opaľovací zážitok.