Obchodné príležitosti

Oxygenic ponúka riešenia na kľúč, ktoré sú podobné balíka licenčného typu, ale bez všetkých tých negatív spojených s licenciou! Oxygenic Nevyžaduje žiadne podpisovanie zmlúv, žiadne licenčné dohody a žiadne platenia autorských práv ... NIKDY. 

Naša populárne riešenia na kľúč sú obchodom snov a ponúkajú našim zákazníkom možnosť používať značku Oxygenic v miestach vášho podnikania bez licenčného poplatku a alebo môžete používať v marketingu a na zariadení Oxybary vaše vlastné logo! 

Toto plne vybavené balenie na kľúč ponúka všetko potrebné na to, aby ste začali prevádzkovať veľmi ziskový podnik, teda vrátane svetovo špičkového zariadenia, elegantných stánkov s kyslíkovými bary, sledovací systém s obrazovkami proti krádeži, hydraulické barové stoličky, barové zásoby, kyslíkové produkty, ktoré budete predávať, jasné neónové cedule Oxybary, zmluvné vzory, plné inovatívne marketingové systémy, poistenia, 24 hodinovú zákaznícku podporu a oveľa viac! 

Ešte dnes nás kontaktujte a požiadajte o cenníky a ďalšie detaily o tom, ako vám môže Oxygenic pomôcť začať vaše vlastné úspešné podnikanie s kyslíkovým barom. 

Marketingová podpora

Všetky balenia Oxygenic zariadenia obsahujú tiež rozsiahlu marketingovú podporu, aby ste mohli pomôcť vašim zákazníkom pochopiť hodnotu posedenie v Oxygenic Oxybary.Naše marketingové balenie nezahŕňa žiadne dodatočné výdavky alebo zmluvy na podpis, zato zahŕňa množstvo krásnych plagátov, farebná aromatická menu, farebné stolové prístrešky, kyslíkové informačnej karty, kyslíkové karty s výhodami, profesionálne vytvorené ukážkové video obsahujúce svedecké výpovede o výrobkoch, darčekové poukážky atď Všetky naša balenia tiež obsahujú prvky zaručujúce špičkovú spokojnosť našich zákazníkov, a to silnú popredajná pomoc, 24-hodinovú prevádzkovú a technickú asistenciu, záruka na nízke ceny dodávok, to všetko vám garantuje plnú spokojnosť. 


Kyslíkové menu a návody

Reklamné bannery

Inštruktážne DVD

 

Návratnosť investícií z inhalovanieTabuľka ziskov vychádza z 10 minútových sedení za 5,-Sk za minútu. Kapacita kyslíkového baru s 3 stanicami poskytujúceho 10 minútová sedenie je 20 klientov za hodinu. Môžete vidieť, že stredne využívaný bar, ktorý je v prevádzke 8 hodín denne, bude mimo tabuľky.

Pre trvalý úspech ponúkajte svojmu predávajúcimi personálu provízie podľa štruktúrované stupnice alebo predajné kvóty. Budete-li ponúkať vašim zamestnancom motivačné odmeny, keď prekonajú kvótu alebo mesačné ciele predaja, optimalizuje to počet obchodných príležitostí a zabezpečí nepretržitý odbyt, ktorý bude mať za výsledok dlhodobý obchodný úspech.