Prenájom kyslíkových barov

Vdýchnite nový život vašej výstave alebo slávnostnému večierku a vyskúšajte si, aký rozdiel to je s kyslíkovými barmi od spoločnosti Oxygenic. 

Požičiavame krátkodobo ale aj dlhodobo kyslíkové bary pre mimoriadne udalosti, od jednej stanice na niekoľko hodín do 4-stanice až na jeden rok. Každá cena prenájmu sa líšia podľa miesta, trvanie, podľa toho aké sa používa zariadenia atď U extended road shows au opakovaných prenájmov nášho Oxygenic Oxybary sú dostupné aj cenové zľavy. Pre viac informácií, ceny a dostupnosť nás prosím kontaktujte.

Kompletná kyslíkový barový set obsahuje nasledovné položky:

Oxybary sú úspešné všade tam, kde boli ľudia. Najbežnejším miestom, kam ľudia umiestňujú Oxybary sú soláriá, salóny krásy, kúpele, kluby pre zdravie, nákupné centrá, hotely, kasína, nočné kluby, šťavy a kávové bary, výletné lode, park s atrakciami a špeciálne udalosti. Naše bary sú tiež veľkým hitom v nemocničných izbách, na večierkoch, pri slávnostných príležitostiach av reklamných kampaniach. Toto nie je plánovité zoznam, skrátka ak poznáte miesto, kam chodia davy ľudí, potom máte skvelé umiestnenie na kyslíkový bar!3

Oxygenic Oxybary poskytujú krásny osvetlený bar s podsvietenými stenami s rôzne sa meniace dekorácií.Kombinujeme 92% čistý kyslík s populárnymi aromaterapie, aby sme vytvorili povznášajúci, osviežujúci a terapeutický zážitok, o ktorom budú vaši hostia hovoriť ešte dlho potom! 

Každý bar má priestor na sedenie pre štyroch hostí naraz a poskytuje kyslíková "sedenia", ktoré trvajú 15 minút (náš doporučený čas na osobu pre špeciálne udalosti). To je tiež skvelý spôsob, ako prinútiť potencionálnych zákazníkov, aby zostali sedieť a počúvali, čo im chcete povedať. Vždy sú tu dlhé fronty ľudí čakajúcich na to, až budú môcť bar vyskúšať, čo vám dáva ďalšiu zlatú príležitosť urobiť návštevníkom prednášku o ohromných výhodách vášho tovaru. Neexistuje žiadny iný produkt, ktorý by vám bol schopný ponúknuť tento typ uvoľneného, vnímajícího a sústredeného obecenstva a už vôbec nie za naši nízku cenu! 
1S Oxygenic Oxybary budete vy a vaša firma hlavnou atrakciou! Naša Oxybary neuveriteľným spôsobom sústreďujú pozornosť návštevníkov a sú tak mocným predajným nástrojom pre vaše klientov; návštevníci danej udalosti si zapamätajú vaše logo, vašu firmu a neuveriteľné dobrodružstvo v kyslíkovom bare, ktoré ste im poskytli. Dovoľte Oxygenic Oxybary, aby vystúpil z vašej budúcej trade show, veľtrhu, zhromaždenia alebo inej špeciálnej udalosti Nezabudnuteľný príbeh!


Krátkodobý a jednorazový prenájom (daily event)

Organizujete party alebo firemné teambuilding? Práve vám je určený krátkodobý prenájom našich kyslíkových barov, ktoré privezieme, zapojíme a zabezpečíme ich bezproblémovú prevádzku po dobu akcie. 
Je možné zabezpečiť tzv branding, teda návrh a polep barov, aby ladili s atmosférou vašu akcie alebo firemnými farbami.

Dlhodobý prenájom (extended road show)

Služba extended road show je ponúkaná u akcií, ktoré typicky trvajú niekoľko dní a ktoré sa odohrávajú na rôznych miestach súčasne, alebo keď je to niekoľko akcií nasledujúcich priamo jedna po druhej6

 

SLUŽBY PRE ORGANIZÁCIA PODUJATÍ - NAJČASTEJŠIE OTÁZKY 

Kde sa ponúka služby s Oxygenic Oxybary? 
Oxygenic Oxybary z marketingových odborníkov a usporiadateľov rôznych akcií robia hrdinu v celých Spojených Štátoch aj Európe. Naše zariadenie je prenosné a naše služby sú dostupné kdekoľvek v Európe. 

Sú Oxygenic Oxybary pri akcii kryté poistením? 
Oxygenic Oxybary sú plne poistené a na požiadanie vám zašleme kompletnú dokumentáciu na poistenie. 

Musím si na akciu najať vlastných zamestnancov? 
Oxygenic vám u kyslíkového baru poskytne kompletné služby, ktoré zahŕňajú zamestnancov, vybavenie, zásoby kyslíka atď Keď si objednávate naše služby, staráme sa o všetko (od dopravy, inštalácie, prevádzky po demontáži), takže naši klienti majú čas sústrediť sa na iné aspekty akcie, ktorú usporiadali. 

Je bezpečné mať Oxygenic Oxybary na akciu, večierku Tradeshow? 
Používame tiché kyslíkové generátory, nie vysokotlakové kyslíkové bomby, takže náš produkt je úplne bezpečný, pretože kyslík sa nikde neskladuje. Máme k dispozícii informácie týkajúce sa bezpečného zaobchádzania so zariadením, ktoré môžu byť zaslané priamo osobe, zodpovednej za bezpečnosť danej akcie. Naše zariadenie už bolo schválené a prevádzkované na rôznych miestach po celej Európe. 

2Aký je rozdiel medzi službami daily event a extended road show? 
Každý z oboch typov služieb firmy Oxygenic zvanej "daily event" a "extended road show" sa hodí pre iný typ zákazníka.Oxygenic služba daily event prenajme Oxybary klientom na tak dlhú dobu, akú potrebujú - zvyčajne na jeden alebo niekoľko dní v kuse. Služba extended road show je ponúkaná u akcií, ktoré typicky trvajú niekoľko dní a ktoré sa odohrávajú na rôznych miestach súčasne, alebo keď je to niekoľko akcií nasledujúcich priamo jedna po druhej. Ale akýkoľvek typ akcie organizujete, môžete si byť istí, že vám budú poskytnuté neprekonateľné služby a prenájom najnovších modelov Oxygenic Oxybary, ktoré sú obsluhované a udržiavané podľa noriem firmy Oxygenic. 

Majú služby denného prenájmu Oxybary a extended road show rovnakú cenu?Koľko stojí denný prenájom alebo extended road show? 
Každá cena prenájmu sa líšia podľa miesta, trvanie, podľa toho aké sa používa zariadenia atď U extended road shows au opakovaných prenájmov nášho Oxygenic Oxybary sú dostupné aj cenové zľavy. Pre viac informácií, ceny a dostupnosť nás prosím kontaktujte.